Hírek
Hírek : TNT 2012. 1-4. fordulók

TNT 2012. 1-4. fordulók

Gege  2012.02.08. 14:22

4 mérkőzásből 4 vereséggel kezdett csapatunk a 2012-es Téli Nagypályás Tornán. Ennek ellenére elmondhatjuk, hogy értékes találkozókat vívtunk a felkészülés szempontjából, melyeken helytálltunk a magasabb osztályú ellenfelekkel szemben.

A 16 csapatos mezőnyt 2 db 8 fős csoportra sorsolták a szervezők.

Mi az A csoportba kerültünk a következő csapatok társaságában:

Ikarus BSE, Csillaghegyi MTE (BLSZ I.), 43.sz.Építők, FFC, Pestszentimre (BLSZ I/B.), Previfit (BLSZ III.), RKSK II (BLSZ IV.)

1. forduló: Ikarus BSE - HSC 6-2 (3-2)

Összeállítás: Gál - Bajor Beni, Véber, Badon, Tamás - Pál, Kovács D., Horváth, Cseh - Lakatos, Bedő

Pályára léptek még: Besnyői, Bücs, Bajor Boldi, Apjok

Gólszerzőnk: Bedő (2)

HSC facebook:

"A tél első felkészülési mérkőzésén előbb Doma góljával vezettünk 2-0-ra, majd beigazolódott a papírforma és végül alul maradtunk! Ikarus BSE - HSC 6-2 (3-2)"

blsz.hu:

"A Csillaghegynek nem okozott gondot a Previfitt (4-1), a 43. sz. Építőknek az RKSK II (6-0), és a napokban edzőt váltó Ikarusnak a Hidegkút (6-2)."

csillaghegyimte.hu:

Borgulya István:
"Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez
és a hozzáálláshoz."

Kovács Dániel: "Komolyabb felkészülés nélkül
az eredmény és a játék nagyjából elfogadható. Sportszerű mérkőzés volt."

2. forduló: FFC - HSC 1-0 (1-0)

Összeállítás: Gál László - Véber Rudolf, Badon Attila, Bajor Benjamin, Besnyői Márk - Sándor Viktor, Horváth Barnabás, Kovács Dániel, Pál Tibor - Lakatos Levente, Bedő Domonkos

Játszottak még: Bajor Boldizsár, Bücs Dénes, Szabó Szilárd, Molnár Csaba

hsc facebook:

"Vereség és nagy veszteség a második edzőmeccsen!!!
Az eredmény hízelgő számunkra, sőt 11-est hibázott Levi és két felső kapufát is lőttünk. Ami szomorúbb, hogy Dani válla ismét kiment és kórházba vezetett az útja, az ellenfél néha alattomosan játszott, a bíró pedig félt a sípjába fújni és a lapjaihoz nyúlni. Csapatunk a lefújás előtt, Levi kiállításánál levonult!
FFC (BLSZ I/B.) - HSC 1-0"

blsz.hu:

"A Ferencvárosi FC viszont a vártnál nehezebben győzte le a Hidegkút együttesét (1-0).

Kovács Dániel:
"A lelkesebb ellenfél megérdemelten nyert!"

Csókás Krisztián:
"A 100%-os helyzetkihasználás miatt megérdemelten nyertünk!"

Indulatoktól sem mentesen ért véget a mérkőzés!

3. forduló: 43.sz.Építők - HSC 3-1 (0-1)

Összeállítás: Köblös Levente - Bajor Bence,Bajor Boldizsár, Besnyői Márk, Sütő Dénes -Bücs Dénes, Lakatos Levente, Horváth Barnabás, Pál Tibor - Bedő Domonkos, Bados Attila

Gólszerzőnk: Pál

"A múlt hétvégén csapatunk hiába vezetett sokáig 1-0-ra, végül 3-1-es vereséget szenvedett a 43.sz. Építők csapatától (BLSZ I/B). Gólunkat Pál Tibi szerezte.

blsz.hu:

"A Csillaghegyi MTE szervezésében zajló 2. Téli Nagypályás Torna 3. fordulójában az A-csoportban folytatta jó szereplését a 43. sz. Építők és a Ferencvárosi FC csapata. Az Építők a Hidegkút együttesével mérkőzött, és meglepetésre a 67. percig az esélytelenebb Hidegkút vezetett. Az Építők azonban jól hajrázott, és végül biztosan győzött (3-1). A különbség akár nagyobb is lehetet volna, de az Építők két büntetőt is kihagyott. Csordás Dániel a kapufát találta el, míg Köblös Levente tizenegyesét védte a Hidegkút kapusa, Szalamie Norbert."

Dr. Hevesi György:
"Ellentétes félidőket játszottunk. A második félidő
játéka jó volt. A tizenegyeseket még gyakorolnunk
kell!"

"Sportszerű mérkőzés volt! Sajnos a csapatunk
elbohóckodta az összes helyzetünket. Gratulálunk
az ellenfelünknek! Jó játékvezetés volt!"

epitoksk.uw.hu:

"Mindkét csapat elég tartalékos összeállításban lépett pályára. A torna góllövőlistáját vezető Probáld Attilát (43.számú Építők) is nélkülöznie kellett Dr. Hevesi György vezetőedzőnek. A Hidegkút pedig 11 fővel jelent meg a mérkőzésen, amit többek között vészkapussal játszottak végig. Ennek ellenére az első félidő 27.percében egy szöglet utáni kavarodást Pál Tibor váltott gólra, megszerezve a Hidegkút csapatának a vezetést. A félidő végéig már nem változott az eredmény, hiszen a 40.percben jogosan megítélt büntetőt a 43.számú Építők csapatából Csordás Dániel a kapufára lőtte. A második félidőben támadóbb szellemben lépett pályára az Építők csapata és ennek köszönhetően a 67.percben Csordás Dánielegalizált. A 69.percben Lukács Tamás lőtt kapufát, majd a 73.percben Csordás Dániel ismét betalált, így már 2:1-re vezetett az Építők csapata. A 80.percben ismét büntetőhöz jutott az Építők, ám ezúttal is hibáztak, hiszen itt a kapus hárította Szalamie Norbert büntetőjét. A két kihagyott büntető sem törte meg az Építők csapatát, akik a 85.percben bebiztosították a győzelmetLukács Tamás góljával, így a vége 3:1 lett."

4. forduló: Csillaghegyi MTE - HSC 8-3(6-0)

Összeállítás: Gál László - Bajor Benjamin, Badon Attila, Molnár Csaba, Besnyői Márk - Pál Tibor, Bücs Dénes, Lakatos Levente, Ájner Szilárd - Bedő Domonkos, Apjok Gergely

Gólszerzőnk: Bedő (3)

"Ismét vereség! Szinte végig 10 emberrel játszva sima vereséget szenvedtünk a BLSZ I-ben szereplő Csillaghegy gárdájától! Doma mesterhármasával vezeti a góllövőlistát (5 gól), Lacika pedi 11-est hárított. Pozitívum, hogy megnyertük a 2. félidőt! Csillaghegyi MTE - HSC 8-3 (6-0)"

blsz.hu:

"A Csillahegyi MTE – Hidegkút találkozón a TNT házigazdája az első félidőben már 6-0-ra vezetett, és győzelméhez nem fért kétség a tíz emberrel kiálló Hidegkút ellen (8-3). A CSMTE csatára, Molnár Dániel négy gólt szerzett, míg a hidegkútiak mindhárom találatát Bedő Domokos érte el."