Hírek
Hírek : TNT 2012. 6-7. fordulók:

TNT 2012. 6-7. fordulók:

Gege  2012.02.29. 01:12

Csapatunk 2 döntetlennel mégis 4 ponttal zárta a csoportkört a 6. helyet megszerezve.

6. forduló: Pestszentimre - HSC 2-2 (1-2) (V.B. határozat alapján 0-3)

Összeállítás: Gál László - Pál Tibor, Remetei F. Ákos, Badon Attila, Molnár Csaba - Lakatos Levente, Kovács Dániel, Cseh István, Besnyői Márk - Bedő Domonkos, Apjok Gergely

Gólszerzőink: Cseh István, Pál Tibor (11-esből)

(Csapatunk a több mint 1 órás késés után a 2x30 perces mérkőzést megóvta! A versenybizottság az óvást elfogadta!)

csillaghegyimte.hu:

"A Verseny Bizottság elfogadta a Hidegkút beadványát, így a 6.fordulóban megrendezett Hidegkút - Pestszentimre mérkőzés három pontját 3:0-ás gólkülönbséggel a Hidegkút csapata kapta meg. Mint ismert, a Pestszentimre csapata nem jelent meg időben, így csak később tudták elkezdeni a csapatok a mérkőzést."

blsz.hu:

"A Pestszentimre késve érkezett a Hidegkút elleni meccsére, így csak kétszer 35 percet játszottak a csapatok. Az eredmény 2-2 lett, de a Hidegkút óvott, szeretné megkapni a három pontot."

7. forduló: RKSK II - HSC 4-4 (2-2)

Összeállítás: Gál László -
Zoltán Péter, Badon Attila, Ács Péter, Molnár Csaba -
Pál Tibor, Véber Rudolf, Kovács Dániel, Besnyői Márk -
Bedő Domonkos, Szakács Kristóf

Gólszerzőink: Bedő 2, Szakács, Molnár

"Az RKSK II csapata az utóbbi időben az eredményeikben is érezhetően javult sokat, hiszen amíg a Pestszentimre (4:6) és a Csillaghegy (0:2) csapatait megszorongatta, addig a Previfitt gárdáját már le is győzte (6:5) a csoportjában. Ennek köszönhetően ez a mérkőzés sem volt tét nélküli, hiszen amennyiben legyőzi Dr. Győrke Zsolt együttese a mostanában gyengélkedő Hidegkút csapatát, akkor meg is előzi őket és végül a bravúros hatodik helyen végez a csoportban. Izgalomban nem is volt hiány! A 16.percben a Hidegkút csapata szerezte meg a vezetést, amit szinte rögtön egalizált is a sárga mezes RKSK II. A 30.percben ismét megszerezte a vezetést Kovács Dániel csapata, amit hat perccel később ismét egalizált az RKSK II, így 2:2-vel vonulhattak pár perces pihenőre a csapatok. A második félidő úgy kezdődött, hogy megszerezte a mérkőzésen először a vezetést az RKSK II, amit két percre rá döntetlenre állított a Hidegkút. A 68.percben másodszorra is megszerezte az RKSK II a vezetést, ám a 73.percben ismét egyenlített a Hidegkút, beállítva így a 4:4-es végeredményt, mellyel a Hidegkút a hatodik, az RKSK II a hetedik helyen végzett a csoportban 7, illetve 4 szerzett ponttal. A mérkőzés érdekessége, hogy mindkét csapat kétszer szerezte meg a vezetést, valamint kétszer is egyenlített. A Hidegkút 3, illetve 6, míg az RKSK II 2, illetve 5 percig vezetett csak a mérkőzésen.

Dr. Győrke Zsolt:
"Fiatal csapat ellen igazságos döntetlen született."